• svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

Ofis

Mimar Sinan Mah Cendere Yolu Cad. Konum Burunsuz No.36 Eyüp Sultan / İstanbul

Kontaktiere

* Please Fill Required Fields *
img

Bizi Arayın

0212 442 23 53

Arbeitszeit

Mesai saatlerimizde sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarız. Lütfen randevu alınız.

 • Pazartesi - Cuma 09:00 18:00
 • Cumartesi - Pazar Kapalı
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

Ofis

Mimar Sinan Mah Cendere Yolu Cad. Konum Burunsuz No.36 Eyüp Sultan / İstanbul

Kontaktiere

* Please Fill Required Fields *
img

Bizi Arayın

0212 442 23 53

Arbeitszeit

Mesai saatlerimizde sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarız. Lütfen randevu alınız.

 • Pazartesi - Cuma 09:00 18:00
 • Cumartesi - Pazar Kapalı

Bidonss En Sevilen Ürünler

By bidonss In Ekipmanlar

19

Eyl
2021

Bidonss En Sevilen Ürünler hakkında bilgi vermeden önce sizlere kendimizi tanıtalım istedik. Böylece teşhir ekipmanları için neden bize güvenmeniz gerektiğini görebilirsiniz.  

2003 yılında kurulan Bidon Gıda Ambalaj adıyla Bidonss® markası altında kraft, pleksiglas ve ahşaptan dökme gıda teşhir ekipmanları üretimi ile faaliyetine başladık.

Yaptığımız yatırımlar ve tecrübelerimiz doğrultusunda 2010 yılından sonra kozmetik, ilaç, reklam, bankacılık/finans, gıda, kırtasiye gibi birçok farklı sektördeki firmaların ürünlerini ön plana çıkarabilmeleri amacı ile satış tanıtım noktalarında kullanabilecekleri çeşitli ürün teşhir standları üretmeye başladık.

Müşterilerimizden gelen talepleri hayata geçirmekte aracı bir rol oynayan firmamız üretiminde ağırlıklı olarak geri dönüşümlü, çevre dostu olan kraft ve pleksiglası tercih etmektedir.

2009 yılında eğitimlerimizi ve tesisimizi uygun hale getirerek ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi ve ISO 2200:2005 Gıda Güvenliği Sertifikalarını almaya hak kazandık. Aynı zamanda 2012’de başlattığımız çalışmalar doğrultusunda ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi belgemizi eğitimlerimizin tamamlanmasından sonra almaya hak kazandık.

Tüm Bidonss® ekibimizle beraber, özel talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere iyi bir çözüm ortağı olmak için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

2500 m2 kapalı alanımızda en modern makine parkuru ile insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Gelen yorumlar doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirerek, üretim kalitemizi ve hızımızı hep daha iyiye taşımak için özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Gördüğünüz üzere tecrübemizle gelen uzmanlığımız bu alanda harika işler ortaya koymamız için en büyük referansımız. Her geçen gün gelişen ürün yelpazemizde de ileriye dönük çalışmalarımızdan izler görebilirsiniz. Bu gelişen ürün çalışmalarımızın yanında, müşterilerimizin gözdesi olan ve her sezon için vazgeçilmezimiz ürünlerden söz etmezsek olmaz. Hadi Bidonss en sevilen ürünler nelermiş bakalım.

BOMBE KAPAKLI YUVARLAK

Bidonss’un en sevilen ürünlerin biri, Bombe Kapaklı Yuvarlak! Ürünümüzün çok yönlü kullanımları bu listenin içinde olmasının en büyük nedeni olabilir.

Zaten şöyle bir bakınca mutfaklarda oldukça sık kullandığımız ürünlere benzemiyor mu?  Tabii daha önce pleksi ürünlerin rahatlığını mutfağınızda yaşadınız mı bilemeyiz, ama pek çok avantajı olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bu yüzden olacak ki pek çok işletme için ilk akla gelen ürünler Bidonsslardan yana oluyor. Evinizde olmasa da teşhir ekipmanı olarak pek çok yerde karşınıza çıkmış bu ürünü yakından incelemenizi öneririz. Aklınızdaki her uygulama alanında kendine yer bulabileceğinden şüphemiz yok.

 • Cama oranla daha güvenlidir. Çünkü kenarları keskin değildir ve kırılma durumunda kesici özelliği yoktur.
 • Güçlüdür, serttir ve camdan daha hafif bir malzemeye sahiptir.
 • Işığa ve soğuğa karşı dayanıklı olduğu için farklı iklim şartlarında da rahatlıkla tercih edilebilir.
 • Işık geçirgenliği ise cama oranla daha yüksektir.
 • Pleksi malzeme olduğundan uzun yıllar kullanım süresine sahiptir.

AÇ – KAPA BOMBE PENCERELİ

İkinci en sevilen ürünümüz ise içerisine her şeyi doldurabildiğimiz Aç-Kapa Bombe Pencereli.

Aç-Kapa Bombe Pencereli’ye baktığımızda aklımıza ilk olarak mis gibi kokan kahve çekirdekleri geliyor. Çünkü ürünleri en taze halinde saklamakta üstüne yok. Bir de aynı tazeliği her ürüne vadettiğinden rakipleri de pek olmuyor. Kuruyemişler veya şekerlemeler için de mükemmel koşullar yaratmak isteyenlerin ilk tercihi Aç-Kapa Bombeli’den yanadır.

Aç kapa ve çevir aksın özelliği ile çok pratik ve kullanışlı olmasından dolayı bizlerde Aç-Kapa Bombe Pencereli Bidonss ürünümüzü çok seviyoruz. Yani bir yandan pleksinin sağlıklı ve çevre dostu olmasının avantajı, diğer yandan Bidonss ürünlerinin pratikliği….

BİDON TAM PENCERELİ

Kuruyemiş ve baharat teşhir ekipmanı olarak bir numaralı ürünümüz Bidonss Tam Pencereli. Tasarımı ve tarzıyla her yere uyum sağlamasında bunun payı büyük.

Kutuların içinde ne olduğunu herkes görsün diye ön kısmına bir pencere yaptık. Aynı pencereden ürünlerin ne kadar sağlıklı ve taze olduklarını fark edebilirsiniz. Nerede olursa olsun hangi ürünü sakladığını rahatlıkla görmek isteyenler için özel bir planlama yapıldı. Artık kapakları tek tek açmadan aradığınız ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tabii tazelik ve sağlıktan vazgeçmeyerek.

Kuruyemişleriniz ve baharatlarınız için maksimum ömür ve hijyen avantajıyla pleksi ürün konforunu yakalamak isterseniz, hemen siparişleri oluşturabilirsiniz.

TABLA KARE KAPAKLI

Bu ürünümüzün pek çok seveni olsa da, Tabla Kare Kapaklı en çok pastane ürünlerinden kopamayanların vazgeçilmezi. Bir de sunuma önem veriyorsanız, oldukça şık duran Tabla Kare Kapaklı kutumuzu beğenmemeniz pek de mümkün değil.

Fırından çıkartılan o sıcacık börekleri, çörekleri ve özenle yapılan kekleri ya da çikolataları… Yani en sevilen tatların pek çoğu için pleksi kutular, en iyi seçenek. Pleksi maddesi, insan sağlığına ve doğaya verdiği önemi düşününce ürünleriniz için daha kullanışlı bir madde düşünemedik. Üstüne de biz pratik kullanımları ekledik. Tasarımsal harikaları sebebiyle zaten pek çok masada ve dükkanda yerini çoktan aldı.

KÜRE  KUTU

Pleksi kutular arasında en şık olmaya aday, Küre Kutu ile tanıştınız mı? Bidonss en sevilen ürünler arasında yeri bir başka.

Geniş iç hacmi ve şık duran bir kılıfı ile ilk bakışta hayran bırakmayı başarıyor. Boyut seçenleri ile ortamlara da güzel uyum sağlıyor.

Camdan 6 kat daha sağlam olduğu ve güçlü darbelere dayanıklıdır. Bu sebeple Küre Kutu’yu sevdiğiniz yiyeceklerle hemen doldurabilirsiniz. Taptaze ve uzun süre muhafaza edileceğini artık biliyorsunuz.

En sevilen ürünlerimizden birkaç tanesini gördünüz. Pleksi ürün kalitesi ve Bidonss güvencesi ile teşhir ekipmanları seçerken ne yapmanız gerektiğini netleştirdiniz. Peki sizlerin en sevdiği Bidonss ürünleri hangisi?

Leave a reply

searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel