Hikayemiz

2003 yılında kurulan Bidon Gıda Ambalaj, Bidonss® markası altında kraft, pleksiglas ve ahşaptan dökme gıda teşhir ekipmanları üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

Yaptığı yatırımlar ve aldığı tecrübe doğrultusunda 2010 yılı itibari ile Pleksiss® markasını yaratarak kozmetik, ilaç, reklam, bankacılık/finans, gıda, kırtasiye gibi birçok sektördeki firmaların ürünlerini daha ön plana çıkarabilmeleri amacı ile satış tanıtım noktalarında kullanabilecekleri çeşitli ürün teşhir standları üretmeye başlamıştır.

Firmalardan gelen tasarımları hayata geçirmekte aracı bir rol oynayan firmamız üretiminde ağırlıklı olarak geri dönüşümlü, çevre dostu olan kraft ve pleksiglası tercih etmektedir.

2009 yılında eğitimlerimizi ve tesisimizi uygun hale getirerek ISO 9001:2008 Kalite yönetimi ve ISO 2200:2005 Gıda güvenliği sertifikalarını almaya hak kazandı. Yine 2012’de başlattığımız çalışmalar doğrultusunda ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi belgemizi eğitimlerimizin tamamlanmasından sonra almaya hak kazandı.

Bidonss® ve Pleksiss® olarak tüm ekibimizle beraber, özel talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere iyi bir çözüm ortağı olmak için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyacağız.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Bidon Gıda Ambalaj, Bidonss markası olarak 17 yıldır faaliyetteyiz. Kraft, pleksiglas ve ahşaptan dökme gıda teşhir ekipmanlarımızın öne çıkan özelliklerini sizin için derledik. 

Çevre Dostu

Ürünleriniz ömrünü uzatırken tercih edeceğiniz tüm pleksi ürünler aynı zamanda doğa dostu!

Geri Dönüşümlü

Çevreye zarar vermeden üretilen ürünlerimiz geri dönüşüme hazır olarak kullanıma başlıyor.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi

Ürünlerin kalitesinin devamlılığı için  kaliteyi tercih edin.

ISO 2200:2005 Gıda Güvenliği

Gıda ürünlerinin tazeliğini koruyan, gıda güvenliğine uygun malzemeler kullanıyoruz.

Uzun Süre Muhafaza Edilebilir

Ürünlerinizi uzun süre, tadlarında hiçbir bozulma olmadan muhafaza edebilirsiniz.

Pleksi Malzeme

Ürünlerimizi daha dayanıklı, doğa dostu, geri dönüşüme uygun ürünler elde etmek için pleksi adı verilen malzemeden üretiyoruz.

Üretim

2500 m2 kapalı alanımızda en modern makine parkuru ile insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Gelen yorumlar doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirerek, üretim kalitemizi ve hızımızı hep daha iyiye taşımak için özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz.